10 NK-prijzen voor Stichting Dansplezier
Winschoten – Steenwijk/Oldambt, Afgelopen weekend, 22 en 23 juni, werd in Steenwijk het Nederlands Kampioenschap dansen gehouden.
Stichting Soneo, de organisatie die als enige het officiΓ«le NK mag organiseren, heeft dit jaar bewust gekozen om het dansevenement op 2 dagen te doen. Dit om het grote aantal dansers voldoende podium te kunnen bieden.
Gemeente Oldambt werd net als voorgaande jaren weer goed vertegenwoordigd door Stichting Dansplezier. De dansschool uit Winschoten wist maar liefst 10 NK-prijzen waaronder 4x de nationale titel Nederlands Kampioen te veroveren.
Naast de 4 eerste plaatsen wisten onze dansers ook nog, 2x een 2e plaats en 3x een 3e plaats te behalen. De originaliteitsprijs βBeste Opkomstβ was voor het Hiphop-team βChicken Noodle Soupβ.
De Nederlands Kampioenen zijn:
– Team βCheerstarsβ (Cheerdance 10-13)
– Matano & Anna (Duo Hiphop)
– Manuel & Matano (Duo Hiphop Rules)
– Matano (Freestyle)
De nummers 2 zijn:
– Jennely & BjΓΆrn (Duo Jazz Rules 12-16)
– Richela & Ingrid (Duo Jazz Rules 14+)
De nummers 3 zijn:
– Team βShadesβ (Jazz 14-17)
– Team βDp Jazzgirlsβ (Jazz rules 14+)
– Team βTaste of Flavorβ (Hiphop 10-13)
De teams βThe Sweepersβ, βVanishβ en βTraveling Homeβ vielen, ondanks dat ze super gedanst hebben, helaas net buiten de prijzen.
Wil jij ook meedansen in de wedstrijd-teams bij Stichting Dansplezier? Doe dan nu vrijblijvend mee met de βOpen Selectie Lessenβ Kijk voor de tijden op www.dansplezier.nl













































































